HAKKIMIZDA / NCS HAİR ESTETİK MERKEZİ
Bizi Takip Edin!    

  HAKKIMIZDA

Saç ekimi, büyük ölçekte saç kaybı yaşayan kişilerin tekrardan eski saçlarına kavuşmaları için uygulanan bir yöntemdir. Her yöntemde olduğu gibi saç ekim tekniğinde de uygulamayı yapacak olan uzmanın büyük etkisi bulunmaktadır. Doğru yöntemlerle yapılan saç ekim işlemleri çok iyi sonuçlar doğurmaktadır.

Dökülen saçlarınızın yerine Saç ekimi konusunda uzman ekibimizle gerçekleştireceğimiz saç ekimi ile aynadaki mutluluğunuz için çalışıyoruz.

 

Fue Saç Ekimi

Fue saç ekimi Fue motoru olarak bilinen yönteme sahiptir. Fue motoru sayesinde uygulamayı yapanın folliküler üniteleri manüel olarak çıkarılmamaktadır. Bu sayede yapılan uygulamada ciddi bir zaman tasarrufu elde edilmektedir. Ayrıca motorun hızı istenildiği gibi ayarlanmaktadır. Motorun uç kısımları istenilen boyuta göre değiştirilmektedir. Bu imkan ile donör bölgenin durumuna göre uçlar ayarlanmaktadır. Eski yöntemde doku derinliğinin sürekli olarak kontrol edilmesi gerekiyordu. Fue saç ekimi yönteminde ise doku derinliği bir standarda bağlanmaktadır ve kontrol edilmesine gerek yoktur.

 


Designed by ea dizayn